Jak vyhrát na výherních automatech?

Výherní automaty si v minulosti vysloužily poměrně trefnou přezdívku – jednoruký bandita (angl. one armed bandit). Původní automaty se totiž ovládaly pákou („rukou“) na jedné straně přístroje. Přirovnání s banditou zřejmě rozbírat nemusíme, to si výherní automaty zasloužily zcela oprávněně. Přesto se spousta hráčů stále snaží na automat vyzrát a porazit je. Ale je to vůbec možné? Jaká je pravděpodobnost výhry a jakým způsobem na výherních automatech vyhrát? Odpovědi na všechny otázky dostanete v následujících řádcích.

Nebudeme zbytečně rozmazávat fakta. Výherní automaty jsou nastaveny tak, aby byl výherní poměr 9 : 1 ve prospěch hráčů. To v praxi znamená, že provozovatelům připadne zisk cca 10 % a hráči si rozdělí zbylých 90 %. Jenomže kdy a jak výhru automat vyplatí, nelze předvídat. Přístroje fungují na principu náhodného generování čísel a jakékoliv úvahy o strategiích a systémech jsou zcestné.

Závěr zní – neexistuje „neprůstřelný“ způsob, jak vyhrát na automatech. Z herny či kasina se s největší pravděpodobností vrátíte bez peněz.

Zahrajte si raději zdarma a bez rizika

Pokud vás výherní automaty přesto lákají, není jediný důvod, proč byste si je měli odpírat. Navíc nebudete muset nikam chodit a pobývat v hlučném a zakouřeném prostředí. Stačí, když do prohlížeče vyťukáte adresu www.online-automaty.com a budete mít všechny nejlepší automatové hry jako na dlani.

automaty-online

Tématický portál Online-automaty.com nedávno prošel redesignem, díky kterému je ještě přehlednější. Výherní automaty online jsou rozděleny dle různých kritérií (popularita, počet slotů, použitý software) a nechybí ani zajímavé články s praktickými tipy.

Výherní automaty zdarma bez registrace můžete hrát nonstop, aniž byste ohrozili své cashflow. A co se týče výdělku, raději si najděte bezpečnější a jistější způsob.

About The Author

Pan Burns se ve financích vyzná jako nikdo jiný a rád vám poradí. Nebojte se ho na cokoliv zeptat. Ostatně koho jiného, než nejbohatšího obyvatele Springfieldu.

Related posts

1 Comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich