PPC reklama je nenahraditelná součást marketingové strategie

Zviditelnit se v internetovém světě obnáší spoustu starostí a povinností. Základním stavebním kamenem je na míru nastavená marketingová strategie, jejíž součástí je mimo jiné i takzvaná PPC reklama. Zkratka vznikla z anglického slovního spojení Pay-Per-Click, což v českém ekvivalentu znamená platba za proklik. V praxi to znamená, že inzerent platí za reklamu pouze v okamžiku, když uživatel na danou reklamu klikne.

Pokud se chcete dostat před konkurenci, potom musí být reklamní kampaně dobře nastavené a zacílené. Co se týká textových reklam, tak ty se zobrazují ve výsledcích vyhledávání na Googlu a Seznamu. Ale pod termínem PPC se skrývá mnohem více.

PPC reklama v obsahové síti

Zajímavou možností jsou bannery zobrazující se v obsahové síti. Ale tento druh reklamy se nehodí pro všechny společnosti. Jestliže prodáváte spojovací materiál, pravděpodobně banner nebude tak atraktivní a poutavý jako u společnosti, která prodává sauny a vířivky. Úplně nejlepším řešením je, když svěříte práci do rukou specialistů, neboť oni dokážou odhadnout a navrhnout, jaký typ je pro vás ideální. PPC reklama má jedno obrovské kouzlo, je nejlépe měřitelná, co se všech reklam týká. Okamžitě vidíte, zda má smysl, zda přináší výsledky a zda se vyplatí.

Další zajímavé informace najdete na webu renomované PPC agentury PPC Profits – http://ppcprofits.cz/ppc-reklama-pro-vyhled-va-e.

PPC reklama na Facebooku

Fenoménem posledních let je Facebook, na který chodí všechny věkové kategorie, a tak se určitě vyplatí zapřemýšlet i nad tím, zda pro vás nebude zajímavou možností propagace Facebook PPC reklama. Opět se zde dá nastavit textová, bannerová i produktová varianta.

Asi se ptáte, proč zrovna Facebook? V České republice na této sociální síti jsou registrovány přes 3 miliony uživatelů, přičemž toto číslo se neustále zvyšuje. Po zpravodajských webových stránkách zde tráví lidé nejvíce času, tudíž máte velkou šanci zasáhnout velké množství potenciálních klientů.

About The Author

Pan Burns se ve financích vyzná jako nikdo jiný a rád vám poradí. Nebojte se ho na cokoliv zeptat. Ostatně koho jiného, než nejbohatšího obyvatele Springfieldu.

Related posts

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *