Ready made společnosti? Mají své nesporné výhody

Ready made společnosti jsou takové, které byly založeny před několika lety, ale jsou neaktivní a čekají, až si je někdo vybere a bude pod jejich názvem vystupovat. Nikdy neobchodovaly a nebyly zapojeny do podnikání, jsou registrované a odložené. A čekají na vás!

Existuje hodně firem, které se nabízí ready made společnosti. Ty spolehlivé se vám postarají o veškeré náležitosti nutné k nabytí firmy. Tím vám značně ušetří čas a vy se zbavíte zbytečných starostí se zakládáním firmy.

Ready made společnost kvůli stáří

Společnosti založené dopředu se často kupují kvůli tomu, že už za sebou mají pár let historie. Sice neaktivní, ale jde o to, že nebyly založeny před třemi týdny. Věk firmy totiž může významně ovlivnit podnikání. Proč?

 • Chcete-li získat bankovní úvěr, leasing apod., firma musí mít určité stáří.
 • Pomůže to i vaší image. Starší společnost vzbuzuje větší důvěryhodnost.
 • Distributoři často vyžadují, aby společnost byla nějakou dobu v provozu, než jí začnou dodávat své zboží.
 • Stejně tak ostatní společnosti s vámi budou ochotněji obchodovat, když nebudete vypadat jako úplní nováčci.
 • Důvěryhodněji budete vypadat také v očích zákazníků.
 • Vládní zakázky mohou být v mnoha zemích uděleny pouze společnostem, které za sebou mají několikaletou historii.

Další výhody ready made společnosti

Mezi další nesporné výhody ready made společností patří splacený základní kapitál. Co se týče financí, ready made je přece jen o něco dražší, ale vzhledem k absenci dlouhého vyřizování se to opravdu vyplatí.

Hezky to mají spočítané na www.companies.cz . Jejich cena za převod již založené s.r.o. společnosti je o dva tisíce korun dražší, než kdybyste si s.r.o. založili vlastními silami. Museli byste totiž platit několik poplatků (za zápis do obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, za notářský zápis, ověřování podpisů, …). A to ještě nemluvíme o ztraceném čase, který lze věnovat skutečnému podnikání. Jednatelem ready made firmy se stanete během 24 hodin.

About The Author

Pan Burns se ve financích vyzná jako nikdo jiný a rád vám poradí. Nebojte se ho na cokoliv zeptat. Ostatně koho jiného, než nejbohatšího obyvatele Springfieldu.

Related posts

1 Comment

 1. Robin Battig

  Prodejem ready made spolecnost Praha se zabýváme dlouhodobe a máme celou radu referencí. Zásadní úkony pro nás zajištují advokáti, kterí jsou také pripraveni být Vám nápomocni nejen pri koupi ready made spolecnosti.

  Reply

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich