Výdělek přes Airbnb nejsou „easy money“. Jak vydělat více a vytěžit z nemovitosti maximum?

Zaregistrovali jste se na Airbnb s vidinou velkého zisku, ale realita vás nepříjemně překvapila? Pokud se vám turisté spíše vyhýbají a výdělek z pronájmu vypadá spíše jako lepší kapesné, možná jen nedodržujete základní pravidla. Držte se následujících tipů a brzy se vám začne dařit.

Buďte upřímní, vyplácí se to

Máte tendenci přehánět a mazat ostatním med kolem úst? Nedělejte to. Alespoň ně na Airbnb, kde vám hoste všechny nesplněné sliby vyčiní v rámci negativního hodnocení. A právě jejich recenze potřebujete k úspěšnému fungování. Uspět můžete se všemi druhy ubytování – ale musíte hosty předem seznámit se všemi aspekty.

Najděte si svou cílovou skupinu

Pronajímá byt ve vysoce konkurenčním prostředí? Přesto se můžete uspět – najděte svou cílovou skupinu a nabídněte ji více než ostatní. Zaměřte se například na turisty s dětmi nebo na někoho, kdo hledá soukromí a nikoliv sdílené ubytování. Nastavte výhodnou cenu a o zájemce nebudete mít nouzi.

Mějte v záloze někoho, kdo se o hosty postará

Musíte mimo město a nebudete hostům k dispozici, ačkoliv jste jim to slíbili? Domluvte se s ochotným sousedem nebo přáteli, aby vás v případě potřeby zastoupili. Anebo začněte využívat profesionální správu krátkodobého pronájmu, která zahrnuje vše od optimalizace cen na Airbnb až po pravidelný úklid a údržbu.

Cena správy nemovitosti není vysoká a ušetří vám spoustu starostí i času. Přesnou částku zjistíte na základě online kalkulace správy Airbnb.

Nenechte se rozhodit negativním hodnocením

Někteří lidé jsou naštvaní od přírody. Udělí vám špatné hodnocení i za to, co nemůžete ovlivnit. Nenechte se vytočit, ale na druhou stranu na jejich komentáře reagujte. Nedorozumění uveďte na pravou míru a zasaďte do správného kontextu.

About The Author

Pan Burns se ve financích vyzná jako nikdo jiný a rád vám poradí. Nebojte se ho na cokoliv zeptat. Ostatně koho jiného, než nejbohatšího obyvatele Springfieldu.

Related posts

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *